• Profiles Media

VISUAALNE SISU SOTSIAALMEEDIASAtraktiivne, uudne ja unikaalne - need on kolm märksõna, mis iseloomustavad pilkupüüdva sotsiaalmeedia reklaami visuaalset poolt. Kui sellele lisada veel läbimõeldud sisu, on tulemuseks väga hea reklaam, mis aitab sotsiaalmeedias paremaid tulemusi saavutada.


Alati ei pea sotsiaalmeedia olema teie müügikanal, kuid hea visuaalne sisu aitab teie sotsiaalmeedia kontodel vajaliku tulemuse saavutada - selleks võib olla nii bränding, toote või teenuse müük, töötajate värbamine, sisuturundus, klientide harimine, jälgijaskonna kasvatamine, klientidega suhtlus või muu selline.  Hästi läbimõeldud ja atraktiivne visuaal aitab teie sõnumil silma jääda, vaatajas huvi tekitada ja see läbi paremaid tulemusi saavutada.


Näide 1. Restoranile Kolm Tilli valmistasime reklaamvideote seeria, millest üks väljund oli Instagram Story reklaam. Selle jaoks filmisime spetsiaalselt vertikaalse 9:16 video. Instagram Story eripärade tõttu lõime atraktiivse, kiire ja tähelepanu tõmbava video, et silma paista sihtgrupi uudisvoos.


Näide 2. Ka saia röstimise saab visuaalselt huvitavaks teha.
Profiles Media tiimis töötavad andekad visuaalimeistrid, kes saavad teid aidata erinevate sisu ja reklaamide väljatöötamisel, nende teostamisel ja levitamisel. Me oleme entusiastlikud ja vastandume sõnale “tavaline”. Uute projektide ideedega pöörduge info@profiles.ee või helistage +372 5360 8214.#facebook reklaamid #instagram reklaamid #youtube reklaamid #sotsiaalmeedia sisuloome #tootetutvustus reklaam #teenuse tutvustus reklaam #reklaamvideo #sotsiaalmeedia postitused 
  • Profiles Media Facebook
  • Profiles Media Instagram
Profiles Media OÜ | Rüütli 23, Tartu | info@profiles.ee | +372 5360 8214